Vairums cilvēku kaut reizi mūžā ir domās iztēlojušies, ko darītu, ja viņu rokās pēkšņi nonāktu miljons. Kāds izveidotu savu sapņu uzņēmumu.

Cits pamestu darbu un dotos apceļot pasauli. Taču reti kurš izdarītu tā, kā izdarīja pieticīgā serbu pensionāre Marija Zlatiča.

Visa pasaule noelsās, uzzinot, ko izdarīja 86 gadīgā sieviete no nomaļa ciema, saņēmusi tik lielu naudu!

Šis stāsts sākās 1956. gadā. Tad jaunā skaistule Marija un viņas vīrs Momčilo devās projām no Dienvidslāvijas, lai meklētu laimi tālajā Austrālijā.

Lietas kārtojās labi, laulātie pat dabūja Austrālijas pilsonību. Taču pēc pusotra gada Marijai nācās atgriezties.

Sievietes māte bija smagi saslimusi, un Marija sāka pašaizliedzīgi rūpēties par viņu. Sākumā Momčilo visādi atbalstīja mīļoto, rakstīja vēstules, sūtīja naudu. Taču, laikam ejot, laulātie, atrodoties dažādos kontinentos, sāka pamazām atsvešināties viens no otra.

Pēc dažiem gadiem Marija uzzināja, ka Momčilo atradis citu. Tā sieviete nolēma, ka atgriezties Austrālijā viņai vairs nav jēgas. Kad smagi slimā māte nomira, Marija palika dzīvot viena pati vecāku mājā. Marija nebija atstājusi ciemu vairāk kā pusgadsimtu.

Laiku pa laikam līdz viņai nonāca valodas par Momčilo. Kaimiņi runāja, ka Marijas bijušais vīrs ir izrādījies talantīgs biznesmenis un ar laiku pat kļuvis par miljonāru. Sieviete pati vienkārši nevēlējās neko dzirdēt par neuzticīgo lauleni un kaimiņu valodās neiesaistījās.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!