Tehnoloģiju attīstība nestāv uz vietas, katru dienu mēs uzzinām par jauniem un vērtīgiem izgudrojumiem, kas atvieglo mūsu dzīvi. Daudzi no tiem paredz saprātīgi izmantot resursus un ekonomēt tos. Tā arī projekts, par kuru šodien stāstīsim. Uzskatām, ka šis ir krāšņs izgudrojums, gribētos uzzināt tavas domas par to.

Tas palīdz ietaupīt elektroenerģiju un izlietot to sapratīgi. Daudzās pasaules valstīs elektrība ir pieejama ierobežotā daudzumā. Taču indiešu uzņēmējs Manodžs Bhargava nolēma šo situāciju mainīt. Viņš piedāvāja sabiedrībai savu izgudrojumu ar nosaukumu Free electric, kurš dos iespēju daudziem saņemt bezmaksas elektrību, tikai griežot pedāļus.

Izgudrojuma būtība ir vienkārša: griez pedāļus un radi elektrību. Ražotāji apgalvo, ka stundas brauciens uz šāda velosipēda varēs nodrošināt māju ar elektrību veselu diennakti.

Velosipēds ir pavisam vienkāršas uzbūves. To viegli salikt un viegli lietot. Ja kas salūzt, ar remontu tiks gala jebkurš elektriķis vai mehāniķis. Pats izgudrotājs apgalvo, ka remontet šo velosipēdu nav grūtāk, kā parasto.

Cena par šo izgudrojumu nepārsniegs simts dolārus. Jau nākamajā gadā ir plānots izlaist desmitiem tūkstošu šādu velosipēdu.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!