51-gadīgā Jūlija Žabikjo nesen pirmo reizi kļuva par māmiņu, pie tam uzreiz trim mazuļiem. Tagad dzimtajā Vladivostokā sieviete kļuvusi par īstu slavenību.

Ārsti uzskata, ka dzemdēt šādā vecumā – tas ir sievietes labas veselības un ārstu – profesionāļu gudras grūtniecības vadīšanas rezultāts.

Medicīna jau sen ir spērusi varenu soli uz priekšu, un šodiem nereti varam lasīt ziņas par to, ka par mātēm sievietes kaut kur pasaulē kļūst pat 70 gadu vecumā. Taču bijušās PSRS valstīs kaut kas tāds patiesi būt fenomens.

Pēc 22 dienām jaunizcepto māmiņu un viņas trīs eņģelīšus, pilnīgi veselus, izrakstīja no perinatālā centra.

Jūlija Žabiko atzinās, ka jau sen sapņojusi kļūt par māmiņu, bet viņas vēlēšanās ilgi nepiepildījās. Tikai, kad sastapusi Jevgeniju, viņa sapratusi, ka padoties nedrīkst. Un brīnums notika!

Ar topošo vīru Jūlija iepazinusies internetā 2011. gadā. Nesen viņi nosvinēja kāzas. Vecvecākus nebaida trīskāršas grūtības, jo abi vēlējušies bērnus. Jaunajiem vecākiem daudz palīdz radi un kolēģi: sūta pamperus un apģērbu bērniem.

Jūlija un Jevgenijs  dzīvo divistabu dzīvoklī, vietas trim gultiņā, protams, ir pamaz, bet vecāki nebēdā. Viņi ir pārliecināti, ka spēs izaudzināt savus bērnus. Jūlija ir centra „Cunami” vadītāja, bet Jevgenijs ir pasniedzējs tehniskajā universitātē.

Bet internetā uz šo jaunumu reakcija bija pretrunīga: kāds vēlēja veselību, kāds bija norūpējies, kas notiks ar bērniem, jo vecāki vairs nav tik jauni, kā vajadzētu būt.

Video: