40 gadīgās aļaskietes Bekijas Tērnijas dzīvi par saldu vis nenosauksi. 2015. gada 21. novembrī traģiski gāja bojā viņas dēls Tristons Grīns. Puiša sirdi transplantēja kādam Jākobam Kilbam. Bekija zināja, kam “mantojumā” nonāca viņas dēla sirds, taču ar šo cilvēku personīgi viņa nebija pazīstama.

Tā turpinājās līdz Bekijas kāzām. Bekija palūdza atstāt vienu brīvu krēslu viņas dēla piemiņai.

Tai pat laikā Bekijas līgavainis Kellijs nolēma sagādāt mīļotajai pārsteigumu. Viņš uzmeklēja Jākobu sociālajos tīklos un piedāvāja viņam ierasties uz viņu kāzām. 21 gadu vecais puisis, kuram palaimējās palikt dzīvam, pateicoties Bekijas dēlam, nespēja atteikt un viņš ieradās kāzās.

Līdz pēdējam līgavainis saglabāja noslēpumu un sauca Jākobu par sesto liecinieku, lai tas būtu lielākais pārsteigums kāzās.

Un tad pienāca patiesības brīdis. Kellijs atklāja Bekijai, kas ir puisis, kurš ieradies kāzās. Ar stetoskopa palīdzību viņai izdevās saklausīt sava mirušā dēla sirds pukstus.

“Es biju šokā! Es spiedzu, kā maza meitene, es lēkāju. Man nekad un neviens nebija dāvājis tādu pārsteigumu. Es jutos kā meitenīte, kura izsaiņo Ziemassvētku dāvanas.”

Bekija šīs aizkustinošās fotogrāfijas ievietoja Facebook un tās patika simtiem tūkstošu cilvēkiem.

Kā redzi, brīnumi notiek! Bekija nezināja, kā vārdiem aprakstīt to, ka viņa spēja kaut uz brīdi sadzirdēt sava, jau no dzīves aizgājušā, dēla sirds pukstus. Paldies viņas vīram, kurš sarīkoja sievai tik sirsnīgu pārsteigumu!