Starp taviem paziņām droši vien ir cilvēki, kuri vēlas uzsākt remontu, bet tā arī nekad to neizdara. Dažs tāds desmitiem gadu valkā maisus ar būvmateriāliem no viena stūra uz otru.

Tādiem tipiem remonts ir smags pārbaudījums, kura pārvarēšanai nepieciešams daudz laika un spēka. Taču puisis, kurš kļuva par mūsu stāsta varoni, ir no citas kategorijas.

Lai pilnīgi pārbūvētu dzīvokli, viņam vajadzēja tikai 4 mēnešus. Pie kam sākotnēji dzīvoklis bija stipri tālu no ideāla!

Viņš pats savu iegādato dzīvokli sauca par „beigtu”. Divistabnieks vecā hruščovenē ar koka grīdām un logiem. Izbalējušas tapetes istabās, neaizmirstamas zilas sienas virtuvē un vannas istabā – vārdu sakot, pilns komplekts!

Apskatījis pirkumu, puisis ieplānoja kapitālo remontu. Viņš izdomāja nojaukt sienas, nomainīt grīdas, bet pēc tam pārveidot visu pa savam. Jau iepriekš nosakot sev laika limitu, mūsu varonis ķērās pie darba.

Dzīvoklī puisis domāja dzīvot pats, tāpēc visu veidoja pēc savas gaumes. Tā, piemēram, virtuvi viņš savienoja ar viesistabu, tādējādi palielinot vannas istabas un pieliekamā platību.

Pēdējais bija lēmums par garderobes izveidi, lai nebūtu jāpērk drēbju skapji.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!