Turpmākie četri gadi nabadzītei kļuva par īstu murgu. No 10 rītā līdz pusnaktij pie viņas nāca klienti, lai, atdodot suteneram naudu, nežēlīgi izvarotu bērnu. Dienā tādu klientu – izvirtuļu bija ne mazāk kā 30.

Vēlāk Karla skaitīja, ka šajā verdzības laikā viņu ir izmantojuši vismaz 43 000 vīrieši! Glābiņa nebija: vietējie kārtības uzturētāji un ierēdņi paši labprāt izmantoja seksa verdzeņu pakalpojumus.

Karla Hasinto tika izglābta 2008. gadā, kad notika policijas reidi Mehiko pagrīdes bordeļi. Pēc tam meitene piebiedrojās saviem glābējiem un tagad cīnās pret parādību, par kuras upuri bija kritusi pati.

Lieta tāda, ka tāds gadījums, kā ar Karlu, nav vienīgais. Tirdzniecība ar dzīvo preci Meksikā ir atstāta pašplūsmā, un katru gadu par līdzīgu noziegumu upuriem kļūst 20 000 cilvēku!

Dažviet valstī situācija vispār atgādina īstu šausmu filmu. Tlaskalas pilsētas universitātes veiktajā pētījumā tika atklāts, ka divām trešdaļām iedzīvotāju ir pazīstams kāds suteners, bet par šādu profesiju sapņo katrs piektais bērns.

Situāciju pasliktina arī plaša mēroga korupcija. Gadās, ka policija kopā ar vietējām varām ir pagrīdes bordeļu kuratori!

Necerot uz nopietnu palīdzību no valdības puses, Karla un viņas kolēģi tā vietā vairāk paļaujas uz brīvās preses spēku. Viņi dara zināmus notikumus, kurus korumpētie ierēdņi vislabprātāk nedzirdētu. Hasinto un citu brīvprātīgo darbs ir bīstams, bet citu izeju viņi neredz.

Noskaties video:

Gribētos ticēt, ka brīvprātīgie ar saviem spēkiem un godīgie kārtības uzturētāji kopīgi spēs dot triecienu cilvēktirdzniecībai un prostitūcijai. Neviens nav pelnījis ciest tā, kā savā laikā Karla!