25 gadīgā meksikāniete Karla Hasinto ir plaši pazīstama ar savu bezkompromisu cīņu pret “dzīvās preces” tirgotājiem. Meitene bieži uzstājas publiskos pasākumos un konferencēs, kas veltītas cīņai pret seksuālo verdzību.

Tur Karla stāsta par briesmīgajiem notikumiem viņas pašas dzīvē. Dzirdot viņas vārdus, cilvēki ir šausmās – Karlu 12 gadu vecumā piespieda nodarboties ar prostitūciju.

Karla Hasinto auga nabadzīgā un īpaši nelabvēlīgā ģimenē. Tieši tāpēc arī meitenīte bija gluži vai septītajās debesīs no laimes, kad viņai uzmanību sāka pievērst 22 gadīgs puisis.

Pietika ar “mīļotā” cilvēka saldajiem vārdiem un dāvaniņām, lai meitenīte būtu gatava bēgt  no nabadzīgās dzīves savā ģimenē. Taču pavisam drīz Karlas dzīve kļuva par īstu elli, puisis ātri nometa masku, kad bija aizmānījis meitenīti no mājām. Viņš izrādījās visparastākais suteners.

Vīrietis aizveda meiteni uz Tenansingo pilsētu, kas ir viens no lielākajiem Meksikas seksa verdzeņu tirgotāju centriem. Tur viņš piespieda nabaga meiteni dienu un nakti aplaimot vīriešus, bet, kad viņa mēģināja ko iebilst, viņš nežēlīgi piekāva viņu ar metāla ķēdi. Sitot bērna ķermeni, aukstasinīgais nelietis sekoja, lai nesabojātu Karlas seju.

Ej uz nākamo lapu un noskaties video!