Katram no mums ir savas bailes, vai ne? Kāds baidās no spokiem, kādam bailes izraisa, piemēram, porcelāna lelles. Mums par īstām šausmām kļuva šo 12 fotogrāfiju noskatīšanās, kur paskaidrojumi par notiekošo tajās bija ne mazāk biedējoši.

Tikai paskaties uz šīm fotogrāfijām! Ar ko tādu patiešām negribētos sastapties, pārskatot vecvecmāmiņas apputējušos fotoalbumus.

Šis uzņēmums izdarīts 20. gadsimta sākumā. Tā laika fotokamerām vajadzēja ilgi un neatlaidīgi pozēt, lai nesabojātu dārgo fotogrāfiju. Šīm garmatainajām dvīnēm tas ir labi izdevies, jo izskatās viņas līdz šermuļiem nopietnas un noslēpumainas.

Šajā fotogrāfijā mēs neredzam laimīgu ģimeni, šie vecāki vienkārši pozē kopā ar savu mirušo meitu. Viss kārtībā, vienkārši agrāk fotogrāfa pakalpojumi bija ārkārtīgi dārgi, tā nu nācās iemūžināt tikai pašus svarīgākos dzīves mirkļus: dzimšanu, kāzas un nāvi, protams.

Bet zirgi dīķī iesala. Kāpēc gan nenofotografēt? Šausmas, un tikai!

Atviegloti uzelpo, draugs! Tas nav tipisks moderns pagājušā gadsimta tērps. Tas ir neticami „kruts” kostīms ballītei! Jāatzīst, ka mūsu vecmāmiņas prata uzposties Helovīniem.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!