“Mani noteikumi nav nemaz tik neizpildāmi. Vai šajā portālā ir kāds, kuru gada peļņa sastāda 500 tūkstošus? Vai jūs esat jau precējušies?”

“Vēl jautājums: ko man darīt, lai apprecētos ar tādu bagātnieku kā jūs?

Visi tie, kurus esmu satikusi iepriekš, nepelnīja vairāk par 250 tūkstošiem gadā. Tā kā liekas, ka man tie ir griesti. Jūs varat atbildēt uz dažiem man interesējošiem jautājumiem? Piemēram:

1) Kur jūs – bagāti vientuļnieki parasti izklaidējaties? (Lūdzu, uzrakstiet jūsu iemīļotos bārus, restorānus, sporta zāles, vēlams ar adresēm).

2) Uz kāda vecuma vīrieti man vislabāk mērķēt?

3) Kāpēc lielākā daļa bagātnieku sievas ir tādas muļķītes?

4) Kā jūs zināt un saprotat, kuru sievieti precēt?

Gaidu jūsu atbildes, Jūsu Skaistule.”

Vienas no ASV lielākās bankas ģenerāldirektors atbildēja viņai tā:

“Cienījamā Skaistule!

Es ar lielu interesi lasīju jūsu ziņojumu forumā. Pieņemu, ka daudzām meitenēm rodas tādi jautājumi. Ļaujiet man izanalizēt jūsu situāciju no investīciju skatupunkta.

Mana gada peļņa ir vairāk nekā 500 tūkstošu dolāru. Tas ir tieši tas, ko jūs meklējat. Tāpēc esmu pārliecināts, ka netērēju lieki laiku. Kā biznesmenis varu teikt, ka precēt jūs – neveiksmīgs lēmums. Viss ir ļoti vienkārši.

Tas, ko jūs mēģināt izdarīt, ir “skaistuma” barteris apmaiņā pret naudu. Tātad subjekts A piedāvā skaistumu, bet subjekts B par to maksā. Liekas, ka nekas slikts.

Neskatoties uz to, ka liela problēma sastāv no tā, ka jūsu skaistums izsīks, bet mana nauda bez saprotamiem iemesliem nepazudīs. Visdrīzāk ar gadiem mana nauda palielināsies, atšķirībā no jūsu skaistuma.

Runājot ar ekonomiskiem terminiem, mēs – divi aktīvi. Mana vērtība paaugstināsies, bet jūsu kritīs un nevis vienkārši tāpat, bet ģeometriskā progresijā.

Iedomājieties, ka attiecības ar jums ir tirdzniecības akts. Kā jebkura veiksmīga tirdzniecība Ņujorkā, viņiem ir sava pozīcija.

Ja jūsu tirgus cena, kā aktīva ir kritusi, mēs to pārdosim. Jo vadīt tālāk tādu aktīvu ir vienkārši bezjēdzīgi. Tas pats ir arī par laulību, pēc kuras jūs tā tiecaties. Lai cik cietsirdīgi tas neskanētu, bet pats optimālākais aktīvu jautājuma risinājums, kas ātri zaudē vērtību, ir tirgošana vai izīrēšana.

Jebkurš vīrietis, kurš pelna vairāk nekā 500 tūkstošus dolāru gadā, nevar būt muļķis. Protams, tādi kā es, tiksies ar jums, bet nekad jūs neprecēs. Mans ieteikums jums – beidziet meklēt tādas muļķības. Labāk pati meklējiet veidu, kā kļūt bagātai, pelniet pati tik daudz gadā. Tad arī iespēja atrast bagātu muļķi būs lielāka.

Ceru, ka manas atbildes jums noderēs.”