Automašīna – daudziem cilvēkiem tās ir otrās mājas, tāpēc, lai tajā vienmēr būtu ērta braukšana, šie padomi noderēs!

10

1. Sāls

Piepildi papīra tējas maisiņus ar sāli un pakar tos pie logiem. Var arī izveidot parasta papīra aploksnītes un sapildīt ar sāli. Jo vairāk sāls būs mašīnā, jo lielāks būs efekts. Loģiski, lielāko sāls daudzumu vajadzētu izvietot augšējā daļā. Tas ir teicams līdzeklis pret logu aizsvīšanu!

1

2. Kartupelis

Sagriez kartupeli ripās un ar šīm ripām ierīvē logu stiklus no iekšpuses. Pēc tam noslauki tos ar dvieli. Cietes aizsargkārtiņa pret logu aizsvīšanu gatava!

2

3. Avīze

Uz paneļa noklāj avīzes. Apklāj ar tām arī mašīnas aizmugures sēdekļus. Gaisā esošais mitrums savilksies avīzēs un logi paliks sausi un tīri.

3

4. Citrons

Citrons ir vēl viens drošs līdzeklis cīņai ar lieko mitrumu. Ierīvē ar citronu notīrītus logu stiklus, pēc tam nospodrini tos ar dvieli. Nekāda aizsvīšana nenotiks!

4

5. Kafija

Kafija parastā plastmasas maisiņā ar tajā izveidotiem caurumiņiem ir ne tikai labs mitruma savācējs, bet arī patīkams aromatizētājs!

5

6. Skūšanās krēms

Uzzied skūšanās krēmu plānā kārtiņā uz mašīnas logiem. Pēc tam vienkārši noslauki logus ar papīra vai parasto dvieli. Krēms izveidos aizsargkārtiņu, kas pasargās logus no aizsvīšanas.

6

7. Pamperi (lai vai cik muļķīgi neizklausītos, arī tas ir efektīvs līdzeklis)

Laikam gan vislabākais no visiem iepriekšminētajiem līdzekļiem. Dažus izklātus pamperus izvieto dažādos mašīnas stūros – logi būs sausi un mitruma salonā arī nebūs.

7

8. Akvareļu papīrs vai avīzes

Porainais akvareļu papīrs vai avīzes, noklātas zem kājām uz mašīnas paklājiņiem, ievērojami samazinās mitruma līmeni salonā.

8

9. Zobu pasta

Logiem šis līdzeklis gan nederēs, bet labi derēs lukturiem. Iezied ar zobu pastu mašīnas lukturus un pēc tam noslauki tos ar drānu. Izdari šo procedūru vairākas reizes. Tīri lukturi ir drošas braukšanas ķīla aukstajā gadalaikā.

9

Izmēģini šos vienkāršos mājas līdzekļus pret logu aizsvīšanu. Tie reizēm ziemā var tevi paglābt.