“Ja beha lido, tad nav ko te staigāt!” – izteiciens, kas Latvijā jau kļuvusi par populāru interneta mēmu. Pateicoties intervijai, kuru veidoja TV3 raidījumam “Bez Tabu”, Edža ar savu viedokli ir tik ļoti ietekmējis apkārtējos, ka par godu tam radošā apvienība “E6” radīja hiphopa skaņdarbu un videoklipu ar nosaukumu “Lido beha”.

Videoklipā jaunieši ar seju aizsedzošām maskām un vairāk nekā 20 gadu vecu 3. sērijas BMW iebrauc degvielas uzpildes stacijā, uzpilda degvielu un par to nesamaksājot, steidzas naksnīgajās ielās.

Dziesmas teksts:

“Melna beha gatavojas atkal dziesmā iet. Saudzē sevi, tev tur nevajag iet!” “Ja beha tumsā lido, apmales sāk projām skriet. Zāģēt prieks, jo priekšā aplis. Kam vajadzēs, tas sapratīs. Ja beha lido, nekad nenesīs tā atbildību.”

Sava videoklipa pieteikumā radošā apvienība “E6” norāda, ka piekrīt drifteru aizstāvja Edžas viedoklim: “Kamēr likuma draugi aicina risināt gājēju un citu satiksmes dalībnieku apdraudēšanu, sodot “šķērētājus” par vieglprātīgu uzvedību uz ceļiem, “E6″ sliecas atbalstīt Edžas viedokli šajā sakarā. Galu galā pa naktīm tas notiek, kad visi likumi atceļas.”

Ej uz nākamo lapu un noskaties video!