Pavisam nesen Facebook lietotāja Inga ir izveidojusi ziņojumu savā profilā, kurā vēlas piedāvāt interesantu maiņas darījumu. Vēlamies piebilst, ka Inga ir aizrautīgs un foršs gaisa balona pilots. Attiecīgi viņa savu automašīnu vēlas iemainīt pret kādu zemes gabalu, kas vairāk atrastos Kurzemē un uz kura būtu iespējams izveidot balonu kluba māju.

Ingas ziņojums:

“Davai mainamies!

(ar piemaksu no manas puses,ja cipars ir lielāks )

A mazums ir vēl kāds tik pat dulls kā es?

Uz ilgāku laiku dodos ārpus Latvijas. Steidzīgi, pa lēto savu autiņu nopārdot žēl. Nomāt varētu, ja būtu viens, stabils cilvēks, kuram varu to uzticēt. Starp maniem draugiem uzreiz nenāk prātā neviens. Uz nomu atdotu menesī par 350EUR, bet vienam, zināmam.

Tad iešāvās prātā doma! Tadadadāaam!

Latviju esmu izlidojusi krustu šķērsu un šobrīd skaidri zinu, kur gribu balonu kluba māju. Nekas nav mainījies manī. Man, lūdzu, Sabili dodiet! Der arī Kabile, Kandava, Auce, Dobeles gals, kas vairāk uz Kurzemes pusi. Jaunpils, Zemītes pagasts. Viss tas vissvissvissmīļākais, kas manā sirdī ir šai Latvijas pusē. Nu neņemiet ļaunā, citi novadi, katram savs.

Man ir mašīna. Davai mainamies!

Vajag lauku māju ar apmēram 1-2Ha zemes. Der arī vairāk zeme, bet lauksaimniecība nav man mērķus. Vajag tā, lai var balonu tusiņus vietējā un starptautiskā mērogā taisīt, labu skaistu zemes gabalu/lidlauku. Tad vajag kādu zemes pleķi, kur es sastādīšu upenes, avenes un ķiršus. Mazu vietiņu pirtiņai un OBLIGĀTI lai ir vecie koki apkārt – liepas, kļavas, ozols kāds. Ceriņus un jasmīnus, ja nav, to pati saorganizēšu.”

Ej uz nākamo lapu un lasi sludinājuma turpinājumu!