Caur plīsuma vietu kodola šķidrums iztek, saspiežot muguras smadzeņu nervu galus. Pats disks no spiediena izspiežas kā gaisa balons. Tā veidojas starpskriemeļu diska trūce.

Šamils Aljautdinovs saskārās ar to, kad viņam bija 30 gadi, tomēr Šamils nepadevās un cītīgi ķērās klāt savai veselībai.  Tā izveidojās vingrojumu komplekss, kas burtiski piecēla kājās šo cilvēku, kuru ārsti jau uzskatīja par invalīdu.

Vingrinājumi mugurai un mugurkaulam

Starpskriemeļu trūcei raksturīga ne tikai spēcīga sāpju sajūta mugurā. Rodas arī citi simptomi, kas šķietami it kā nav saistīti ar mugurkaulu: galvas sāpes, problēmas ar kuņģi, nierēm, aknām,

Novērst trūci var divos veidos: ķirurģiskā ceļā vai ar speciālu vingrinājumu palīdzību. Detalizēti izpētījis mugurkaula uzbūvi un starpskriemeļu trūces rašanās dabu, Šamils Aljautdinovs izvēlējās otro ceļu.

Noskaties video, kurā pazīstamais reliģiskais darbinieks stāsta par savu izveseļošanos un rāda vingrinājumus starpskriemeļu trūces ārstēšanai.

Jāsaka, ka šī ārstēšanas metodika ir stipri individuāla, tāpēc pirms sākt to pielietot, cilvēkiem ar mugurkaula slimībām, noteikti jākonsultējas ar ārstu!

Atceries – lokans mugurkauls ir vesels mugurkauls! Bet Šamila Aljautdinova vingrinājumi ir labākā profilakse pret osteohondrozi, trūcēm un dažāda veida skriemeļu nobīdēm. Šie vingrinājumi arī lieliski nostiprina muskuļu korseti un pastiepj starpskriemeļu savienojumus.