Jūtoties kā īsta karaliene, Kailija nereti kaitināja savas klasesbiedrenes. It īpaši cieta viena meitenīte, kuras vecāki nabadzības dēļ viņai nespēja nopirkt jaunākos apģērbus.

Viņa bieži valkāja vecāko māsu apģērbus, tāpēc neizskatījās ļoti stilīgi. Tā iemesla dēļ viņa ikdienu klausījās Kailijas ņirgāšanos un aizvainojumus. “Tu esi stulba! Cik stulbi tu izskaties!” – kaitināja nelaimīgo meitenīti klases “karaliene”.

Drīzumā par šo pazemošanu uzzināja audzinātāja un pastāstīja par to Kailijas tēvam un viņa jaunajai sievai. Vecākus aizvainoja meitas uzvedība, un viņi nolēma pārmācīt meiteni.

Brīvdienās Kailijas pamāte paņēma meiteni līdz pastaigāties pa veikaliem. Pa ceļam viņas iegāja lietoto apģērbu veikalā un sieviete piedāvāja ieiet iekšā un pasmieties par asortimentu.

Meitenīte uztvēra to kā spēli un piekrita. Viņa izvēlējās pašas briesmīgākās kleitas, kādas tur vien bija, pavadot tās ar dzelīgiem komentāriem.

Kailija bija pārsteigta, kad saprata, ka tā nav spēle. Pamāte nopirka šīs kleitas un pirmdienā, vecāki lika meitenei uz skolu iet briesmīgā kleitā.

Kailija bija šokā. No klases karalienes viņa pārvērtās par apsmiekla objektu! Kad viņa izjuta šo pazemošanu, viņa saprata savu klasesbiedreni un izjuta šo nepatīkamo sajūtu, kad tevi apsmej.

Saprotot savu kļūdu, Kailija atvainojās klasesbiedrenei, par kuru tik daudz ņirgājās. Meitenes salaba. Uzsākot runāt, viņas saprata, ka viņām ir daudz kā kopīga. Kopš tā laika viņas kļuva par īstām draudzenēm.

Tajā laikā šis stāsts kļuva par īstu piemēru sabiedrībai. Vienā no televīzijas kanāliem parādīja ziņas, kas bija veltītas šim atgadījumam. Tagad visa Amerika apspriež pamātes rīcību.

Vai viņa rīkojās pareizi, pārmācot sava vīra meitu? Vai arī tas bija pārāk briesmīgs gājiens meitenītes psihikai? Izsaki viedokli!