Bildē atrodi savu vadīšanu stilu un noskaidro, par ko tas liecina!

1. Minimālists

Jūs cenšaties padarīt dzīvi tik vienkāršu, cik vien tas iespējams. Jūs neapkraujat sevi ar nevajadzīgām lietām un cilvēkiem, bet par draugiem izvēlaties tiešus un patiesus cilvēkus. Jūs uzskatāt, ka labāk, lai ir daži tuvi draugi, nekā iesaistīties attiecībās, kurām neredzat nākotni. Tas, ka esat minimālists, nebūt nenozīmē, ka esat garlaicīgs! Apkārtējie cilvēki ciena jūsu gaumi un nedramatizēto attieksmi pret dzīvi.

2. Jokdaris

Jūsu smadzenes nepārtraukti ģenerē dažādas neprātīgas idejas. Jūs varat saskatīt smieklīgo jebkurā situācijā. Jūs esat ļoti amizants un enerģisks cilvēks, īsts radošuma ģēnijs, bet jūsu artistiskās spējas piesaista jums daudz draugu. Taču viņi zina, ka ar jums labāk nesacensties ar jums asprātībā, tāpat nepārspēs.

3. Miera nesējs

Jums nepatīk strīdi, konflikti jūs uztrauc un izsit no līdzsvara. Ja arī kādreiz paceļat balsi, jūsu tuvinieki ir pārsteigti un saprot, ka viss ir nopietni. Jūs neciešat strīdus un pielietojat visus savus miera nesēja resursus, lai likvidētu blakus esošu konfliktu.

4. Perfekcionists

Jūs maz uzmanības veltāt detaļām, jums patīk, ka viss rit pēc plāna. Jūs esat stingri pārliecināts, ka, ja jau ko darīt, tad darīt to labi. Jūs vienmēr esat kārtīgs un labi izskatāties. Jūsu perfekcionisms, visticamāk ir palīdzējis jums tikt pie lieliem sasniegumiem. Daudzi var tikai sapņot par to, lai sasniegtu tādus pašus rezultātus mācībās, darbā un attiecībās.

5. Panikas sējējs

Jūs bieži cīnāties ar savām bailēm. Jūs varat vairākas reizes atgriezties mājās, lai pārbaudītu, vai ir aizslēgtas durvis, izslēgts gludeklis, kaut arī tas jums nekad nav bijis. Jums nepatīk riskēt, tāpēc uzticaties tikai pārbaudītām un uzticamām metodēm. Jūsu tuvinieki un draugi jūs ļoti mīl un vienmēr cenšas palīdzēt jums atslābināties, jo viņi labi zina, ka aiz jūs nepārliecinātības slēpjas lielisks cilvēks.

6. Piedzīvojumu meklētājs

Jums patīk risks un asas sajūtas. Jums ne tikai patīk staigāt pa naža asmeni, jūs arī uzskatāt, ka no dzīves jāņem maksimums, ko tā dod. Ja vēl neesat mēģinājis lekt ar izpletni vai bandžu – jums noteikti tas būs pa prātam tāda veida laika pavadīšana. Ja runājam par mīlestību, arī tur jūs esat gatavs pakļauties jūtām. Protams, jūsu draugus reizēm pārsteidz jūsu temperaments, un ne vienmēr viņi atbalsta jūsu aizraušanās. Tomēr jūsu dzīves kredo „dzīvot uz pilnu klapi” raisa viņos cieņu.

7. Boss

Jūs esat dzimis līderis. Jums ir talants kontrolēt situāciju un vadīt to droši un pārliecināti. Apkārtējie vēršas pie jums pēc padoma un atbalsta. Viņi uzticas jums, jo jūs esat ļoti pārliecināts par sevi. Darbā jūs bieži vien slavē par jūsu līdera dotībām un organizatoriskajām spējām. Attiecībās jums, iespējams, ir grūti atrast cilvēku, kurš jūs papildinātu. Bet, kad jūs tādu satiksiet, sapratīsiet, ka gaidīt bija vērts.

8. Uzticamais

Cilvēki jūs mīl. Jūs esat spēcīgs balsts savai ģimenei un draugiem. Jūs patiesi priecē citu panākumi un jūs nekautrējaties izteikt savu sajūsmu viņiem. Jūs esat arī lielisks klausītājs, kas dara jūs par pirmo cilvēku, pie kura citi nāk pēc padoma. Jūs nemēdzat būt „tarāns”, jūs ļaujat citiem uzņemties iniciatīvu. Un kamēr viņi cīnās ar dažādiem dzīves apstākļiem, jūs mierīgi atpūšaties tālu no visām šīm peripētijām un pieņemat dzīvi tādu, kāda tā ir.

9. Ašais

Jūsu attieksmi par dzīvi var tikai apskaust. Jūs nemēdzat neko ņemt pārāk pie sirds. Apkārtējiem var šķist, ka jums par visu nospļauties. Pat vissmagākajos dzīves periodos jūs izskatāties pārliecināts par sevi un mierīgs. Katra diena jums ir kā svētki. Draugi un tuvinieki vienmēr nāk pie jums, kad vēlas laiku pavadīt jautri.

10. Tanks

Jūs vienmēr esat aizņemts, un jums nekad nav laika noņemties ar tiem, kas stāv jums ceļā. Jūs labāk esat kā tarāns, nevis ņematies ar problēmu risināšanu. Apkārtējie apbrīno jūsu uzstājību un mērķtiecību. Draugi zina, ka uz jums var paļauties jebkurā situācijā. Jūs nepārtraukti esat kustībā un noteikti gūsiet panākumus jebkurā jomā.