1. Uz vēdera

Jūs guļat uz vēdera un jūsu rokas ir katra uz savu pusi vai arī paliktas zem spilvena, tas nozīmē, ka jūs esat labsirdīgs un laipns. Jūs mākat patikt cilvēkiem, bieži vien esat uzmanības centrā. Jūs uzticaties pasaulei, un tā savukārt rūpējas par jums. Visdrīzāk jums ir viens neliels trūkumiņš – jūs esat emocionāls.

2. Jūs aizmiegat, apskaujot rotaļlietu

Jums nepieciešams pirms miega kādu apskaut? Tas nozīmē, ka jūs ļoti uzticaties cilvēkiem. Jūs esat atvērta pasaulei. Iespējams, reizēm pārāk atvērta, tas bieži vien jums sagādā vilšanos. Turklāt tāds gulēšana veids liecina par to, ka jums var uzticēties. Noslēpumus jūs neizpaudīsiet.

3. Uz muguras, kā dēlītis

Tāda poza jūs raksturo kā klusu un noslēgtu cilvēku, reizēm pat pārāk noslēgtu. Ar cilvēkiem sarodat lēnām un uzreiz neatklājaties tiem. Taču tad, ja viņi jūsu uzticību iegūst, jūs kļūstat par draugiem uz daudziem, daudziem gadiem. Tāda poza vēl liecina arī par to, ka jums ir nedaudz paaugstināts pašvērtējums.

4. Taisni uz sāna

Tāda poza raksturīga mierīgiem, nosvērtiem cilvēkiem. Jūs ir ļoti grūti “ izsist no sliedēm”. Pat kritiskās situācijās jūs saglabājat vēsu prātu un nekrītat panikā.

Apkārtējiem ir ļoti paveicies, ka viņiem ir tāds sarunu biedrs/draugs/kolēģis kā jūs. Jūs ļoti uzticaties cilvēkiem, reizēm pat par daudz. Tāpēc jūs bieži uzkāpjat vienam un tam pašam grābeklim attiecībās ar cilvēkiem.

5. Embrija pozā

Šāda poza raksturīga ārēji izlēmīgiem, bet iekšēji jūtīgiem cilvēkiem. Viegli saliekti ceļi liecina par godīgumu, līdzsvarotību un par to, ka labi saprotaties ar apkārtējiem. Ja ceļgali pievilkti vairāk, tas liecina par praktisku domāšanu.

Cilvēki, kuri guļ uz sāna, cenšas savai dzīvei veidot pamatu, uz kura koncentrēt savu darbību.