Vārdu sakot, mazo ģimenīti gaidīja pārsteigums, kad Embera saprata, ka atkal ir grūtniece.

Un tas notika tieši tad, kad viņi bija nolēmuši, ka viņiem vairs bērnu nebūs. Mediķi paziņoja, ka viņiem būs trīnīši!

Pārim tobrīd bija finansiālas grūtības, Emberai – problēmas ar gaidāmajiem mazuļiem. Taču kāds no draugiem iedomājās sarīkot labdarības akciju sociālajos tīklos.

Tādā veidā Embera un Levijs varēja apmaksāt visus medicīnas rēķinus. Topošie vecāki bija noskaņoti ar savām grūtībām tikt gala paši.

Meitenītes – trīnītes pasaulē nāca pirms laika ar ķeizargrieziena palīdzību un bija līdzīgas cita citai kā ūdens lāses. Pat svars visām bija vienāds – 1,8 kg.  Viņas jutās ļoti labi, tomēr kādu laiku meitenītes paturēja slimnīcā.

Bet Emberai gan nācās pacīnīties par savu dzīvību. Dzemdību laikā viņa pārdzīvoja klīnisko nāvi, taču viņu reanimēja, veica asins pārliešanu, un nu ar viņu atkal viss ir labi.

Kā vēlāk izrādījās, Emberai Un Levijam piedzima vienolšūnas trīnītes! Tā notiek tikai vienu reizi no 200 miljoniem gadījumu. Runājot mediķu valodā, tas notiek tad, ja vecāku olšūna dalās trijās daļās, nevis divās, kā tas notiek parasti. Tādas dalīšanās rezultātā arī dzimst trīnīši!

Kamēr Embera atjauno spēkus, visa internetā sabiedrība, kas nepārtraukti sekoja šīs unikālās ģimenes gaitām, atkal vāc viņiem naudu, jo Levijam bija jāņem atvaļinājums savu mazo trīnīšu kopšanai.

Novēlam šai skaistajai ģimenei veiksmi, izturību un veselību!