15. maijā Pasaules čempionātā hokejā Dānija visai sīvā cīņā Ķelnē ar 2:0 uzvarēja Itāliju. Diemžēl Itālijai šo spēli var nosaukt par vienu no sāpīgākajām. Pirmkārt, itāļi tiek atpakaļ nosūtīti uz 1. divīziju. Otrkārt, otros vārtus dāņiem pretinieki paši uzdāvināja – turklāt visai savdabīgā veidā.

Vakardienas Itālijas izlasei bija obligāti jāizcīna trīs punkti, lai varētu cerētu uz vietas saglabāšanu elites divīzijā. Savukārt dāņiem, kā nākošā Pasaules čempionāta rīkotājiem, šis mačs neko daudz neizšķīra.

Spēles pirmajā periodā nevienai no komandām neizdevās iegūt vārdus. Itāļi spēlēja ļoti dedzīgi, tomēr bieži vien viņiem neizdevās pieturēt ripu dāņu aizsardzības zonā.

Spēles otrajā periodā vairāk iespēju bija dāņiem, tomēr tās visas palika nerealizētas. Tā rezultātā arī otrais periods palika ar rezultātu 0:0.

Itālija apzinājās, ka visu laiku aizsardzībā sēdēt nevar un ir jāiet uz “pilnu banku”. Lai vai cik daudz itāļi centās, tas bija bez rezultātiem. Trešajā trešdaļā gūstot noraidījumu, Dāņi šo iespēju izmantoja un realizēja skaistus vārtus.

Itāļi metās atlikušajās divās minūtēs gūt divus vārtus, noņemot arī vārtsargu. Vienus vārtus itāļiem izdevās gūt… Tikai ne tajos vārtos, kuros to vajadzēja izdarīt. Aleksandrs Egers paklupa un no vārtu priekšas ieraidīja ripu savos vārtos, burtiski uzdāvinot vēl vienu “golu” saviem pretiniekiem.

Noskaties video:

Neaizmirstam, ka šodien, 16. maijā plkst. 21:15, izšķirošā spēlē Latvija cīnīsies pret Vāciju!