Balians Bušubaums

Kad 1980. gadā piedzima meitiņa, vecāki viņu nosauca par Ivonnu Bušubaumu. Meitene izauga un kļuva par sportisti, pat piedalījās Vācu nacionālajā izlasē kā tāllēcēja. 2007. gadā viņa paņēma garu atvaļinājumu, bet 2008. gadā pavisam pazuda bez vēsts. Toties pasaulē radās Balians Bušubaums. Starp citi, šis vārds tika paņemts no filmas “Kingdom of Heaven”.

Andreas Krīgers

Vēl viena sportiste – Haidija Krīgere, kura 1986. gadā Eiropas čempionātā ieguva medaļu. 2004. gadā sportiste jau kļuva par Andreasu un atzinās New York Times, ka lietoja steroīdus un tā iemesla dēļ pārstāja izskatīties pēc sievietes, un dzimuma maiņas operācija bija vienīgā izeja.

Raiens Sallans

Viens no zināmākajiem advokātiem mūsdienās, kurš specializējās transseksuāļu tiesību aizsardzībā. Viņš ir pazīstams ar šo problēmu, jo 2005. gadā Raiens pats bija sieviete, vārdā Kimberlija Enna Sallansa.

Čez Bono

Līdz 2010. gadam Čestita Sana Bono – dziedātājas Šēras meita bija izskatīga meitene, bet pēc tam uztaisīja sev dzimuma maiņas operāciju. Agrāk Čestitu uzskatīja par lesbieti. Vienā no intervijām viņa atzinās, ka dvēselē vienmēr bija jutusies kā vīrietis.

Baks Eindžels

Agrāk viņš bija seksīga skaistule. Tagad Baks ir pornorežisors, lektors, advokāts un rakstnieks.

Lorens Kamerons

Zināms amerikāņu fotogrāfs, scenārists un seksuālās darbības aktīvists, viņš pirmais iedokomentēja pārvēršanās procesu no sievietes par vīrieti.

Aiens Harvijs

Jau bērnībā viņš nolēma, ka kļūs par vīrieti, bet operāciju viņš uztaisīja tikai 32 gadu vecumā. Tagad Aiens – zināms kā “stand-up” komiķis un lielākā daļa joku ir tieši par šo.

Tomass Bitijs

Tas vispār ir unikāls gadījums. Viņš kļuva pazīstams visā pasaulē kā pirmais vīrietis – grūtniece un tas nav joks. Dzimusi sieviete vārdā Treisija Lagondino, viņš uztaisīja dzimuma maiņas operāciju 2002. gadā. Tā kā viņa sievai bija problēmas ar apaugļošanos, viņa bērna iznēsāšanas orgāni vēl nebija pilnībā atrofēti, Tomasam izdevās iznēsāt un piedzemdēt trīs bērnus.

Kādi brīnumi pasaulē tikai nenotiek…