Zēnam jau divu gadu vecumā diagnosticēja retu slimību – Kavasakī sindroms, kura laikā tiek sabojāti asinsvadi. Džets aizgāja no dzīves pēc epilepsijas lēkmes aktieru mājās Bahamu salās.

Pēc dēla traģiskās nāves Travolta gandrīz nefilmējās nevienā filmā un reti parādījās sabiedrībā. Aktieris atceras, ka pie dzīvības viņam palīdzēja atgriezties tuvinieki, draugi un ciemiņi no baznīcas, kuru pastāvīgi apmeklē aktieris.

Viņš nesen savā Facebook profilā uzrakstīja sirdi plosošas rindiņas, kuras bez asarām acīs nevar lasīt.

“Saka, ka sliktāk par visu ir zaudēt vecākus, bet es apzvēru, ka tā nav. Pats grūtākais savā dzīvē ir pazaudēt bērnu. To, kuru tu izaudzināji, kuru vēroji, kuram mācīji staigāt un runāt. To, kuram katru dienu dāvāji savu mīlestību. Tas ir pats sliktākais, kas var notikt ar cilvēku.”“Mans dēls nomira no epilepsijas lēkmes. Viņš bija mana laime. Viņš man bija viss. 16 gadu laikā, ko mēs pavadījām kopā, viņš iemācīja mīlēt. Mums ir jāapstājas un jāpasaka paldies saviem bērniem. Bet bērniem vajadzētu pateikt paldies saviem vecākiem. Dzīve ir īsa…”

Tāpat aktieris piesauc citus cienīt to, kas mums ir, jo vēlāk var būt par vēlu: “Bērni, pavadiet laiku ar vecākiem. Vecāki, pavadiet laiku ar bērniem. Audziniet viņus pareizi. Tāpēc, ka vienu reizi jūs atrausieties no saviem telefoniem, bet bērnu vairāk var nebūt. Es esmu iemācījies dzīvot un mīlēt tā, it kā šī diena būtu pēdējā. Tāpēc, ka kādreiz tā arī būs. Atgādiniet katru dienu saviem mīļajiem, ka jūs viņus mīlat…”

Tagad 61 gadu vecais Travolta audzina divus bērnus – 15 gadīgo meitu Elli Blū un 5 gadus veco dēlu Bendžaminu. Pēdējais nāca pasaulē gadu pēc vecākā brāļa traģiskās nāves. Holivudas aktieris saka paldies dzīvei par visu, ko tā viņam sniedz. Pēc smagā zaudējuma viņš ciena katru mirkli pavadītu ar saviem bērniem…

Cieniet un mīliet savus vecākus, savus bērnus un esat viens otram pateicīgi!