Karlīnu aiznesa, lai veiktu nepieciešamās procedūras, bet tajā laikā slimnīcā iekļuva sieviete, kura bija ģērbusies medmāsas halātā un nozaga mazulīti.

Laupītāja, Enna Petija, aizveda Karlīnu sākumā uz Konektikutu, pēc tam uz Džordžiju (ASV), simtiem jūdžu prom no viņas ģimenes.

Neskatoties uz piedāvāto atlīdzību un tūkstošiem sludinājumu ar meitenītes fotogrāfiju, Karlīna pazuda uz 23 gadiem, un Džoja ar vīru Karlu varēja tikai lūgties par viņas atgriešanos.

Vienā jaukā dienā, viņa atgriezās un pati pastāstīja par savu nolaupīšanu. 16 gadu vecumā, Netija (tā viņu nosauca laupītāja) aizdomājās par to, kāpēc viņa nav līdzīga nevienam no viņas “radiniekiem”.

Tajā pat gadā meitene palika stāvoklī un, lai noformētu aizbildniecību par savu topošo bērniņu, viņai bija nepieciešama viņas pašas dzimšanas apliecība.

“Māte” atteicās viņai to izsniegt. Netija izmeklēja mantas un atrada dokumentu, kurš, kā viņa domāja, bija dzimšanas apliecība.

Kad viņa atnesa to iestādei, izrādījās, ka šis dokuments bija viltots. Enna atzinās, ka nav Karlīnas bioloģiskā māte un pateica, ka viņas īstā māte atstāja viņu un nekad neatgriezīsies viņai pakaļ.

Pēc 7 gadiem Karlīna atrada savu zīdaiņa fotogrāfiju, kā viņa varētu izskatīties tagad, pazudušo bērnu Nacionālā centra mājaslapā.

Meitene piezvanīja Džojai Vaitai un policijai. Pēc DNS testa veikšanas izrādījās, ka Džoja ir Karlīnas īstā māte.

23 gadus pēc pazušanas, māte un meita ieraudzīja viena otru. Enna Petija tika atzīta par vainīgu nolaupīšanā un tagad viņa izcieš 12 gadus cietumsoda…